Wynajem domków

Wioska domków, położona jest na zielonym pagórku, między starymi jabłoniami i alejkami z kamyczkami. Możesz poczuć się tu jak w innym świecie i oderwać się od stresu i pośpiechu dnia codziennego.

Do dyspozycji jest 10 niesamowitych domków; pięć; maksymalnie czteroosobowych i kolejne pięć; maksymalnie sześcioosobowych.

Przy każdym domku znajduje się mały placyk z drewnianymi meblami ogrodowymi. W sezonie jesienno-zimowym domki ogrzewane są kominkiem typu "koza", dodatkowo posiadają grzejniki elektryczne. Wszystkie domki wyposażone są w pościele i ręczniki. W każdym domku jest aneks kuchenny z podstawową zastawą i sztućcami, czajnikiem bezprzewodowym i lodówką. W domkach nie ma możliwości gotowania. W łazienkach znajdują się prysznice, toaleta, umywalka i suszarka do bielizny.

Zielone Wzgórza są przyjaznedziecią, mamy dla nich krzesełka do karmienia, schodki do umywalki, wanienki, nocniki, a także duży plac zabaw.

Zielone Wzgórza kochają także zwierzęta. Wszelkie istoty futerkowe są u nas bardzo mile widziane, nie pobieramy żadnych opłat za ich pobyt, jednak jeśli wspomogą Państwo schronisko dla bezdomnych zwierząt w Kościerzynie suchą karmą lub/i puszkami, będziemy bardzo wdzięczni i przekażemy karmę do schroniska.

Baśniowa kraina

5 domków

z 1 sypialnią, salonem i łazienką,
maksymalnie 4 osoby

Baśniowa kraina

5 domków

z 2 sypialniami, salonem i łazienką
maksymalnie 6 osób

Wi-Fi

Parking

Akcesoria dla małych dzieci

Plac zabaw

domek

Wszystkie domki skierowane są oknami (elewacja południowa) w stronę jeziora, trzy z domków mają bezpośredni widok na jezioro (w pierwszej linii zabudowy), domki od jeziora dzieli drewniany płot i dukt leśny. Do jeziora jest ok.50m, plaża jest piaszczysta przy pomoście, strzeżonym przez całe wakacje przez ratowników (100m), przed nią znajduje się część trawiasta z boiskiem do piłki siatkowej. Bezpośrednio przy ośrodku jest nasza wypożyczalnia czteroosobowych rowerów wodnych (w tygodniu godzina kosztuje 15zł, w weekend 20zł). Zaraz obok ośrodka znajduje się boisko do piłki nożnej.

Nr Domek Rozkład łóżek
nr 1 Alchemika Sypialnia I: łoże małż.160cm, salonik; kanapa 140cm
Sypialnia II: 2 łóżka poj.90cm
nr 2 Drwala Sypialnia: łoże małż.160cm, salon: kanapa 140cm
nr 3 Kowala Sypialnia: łoże małż.160cm, salon: kanapa 140cm
nr 4 Młynarza Sypialnia I: łoże małż.160cm, salonik; kanapa 140cm
Sypialnia II: 2 łóżka poj.90cm
nr 5 Rybaka Sypialnia: łoże małż.160cm, salon: kanapa 140cm
nr 6 Złotnika Sypialnia I: łoże małż.160cm, salonik; kanapa 140cm
Sypialnia II: 2 łóżka poj.90cm
nr 7 Zielarza Sypialnia: 2 łóżka poj.90cm salon; kanapa 140cm
nr 8 Wikliniarza Sypialnia I: łoże małż.160cm, salonik; kanapa 140cm
Sypialnia II: 2 łóżka poj.90cm
nr 9 Garncarza Sypialnia I: łoże małż.160cm, salonik; kanapa 140cm
Sypialnia II: 2 łóżka poj.90cm
nr 10 Gorzelnika Sypialnia: 2 łóżka pojedyncze 90cm salon; kanapa 140cm